درباره ما

هر آنچه که درباره ما میخواهید بدانید...

سایت PTedu.ir چیست و چه خدماتی به کابران خود ارائه میدهد؟

سایت PTedu.ir یک پلتفرم آموزش‌ آنلاین مباحث رشته ی فیزیوتراپی میباشد که همه فعالان این رشته میتوانند از خدمات زیر استفاده کنند:

کلاس های آنلاین تخصصی

با توجه به نیاز فیزیوتراپیست ها به همگام سازی با مباحث روز دنیا و افزایش کیفیت خدمات درمانی در کلینیک های فیزیوتراپی، کلاس های آنلاین تخصصی با رویکرد کاربردی توسط اساتید بهترین دانشگاه های کشور برگزار میگردد.

مطالب و مقالات تخصصی

مقالات مفید و کاربردی به منظور دانش افزایی و آشنایی با آخرین یافته های علم فیزیوتراپی به صورت مستمر توسط پژوهشگران ما گردآوری شده و در بخش خواندنی ها در دسترس فیزیوتراپیست های گرامی میباشد.

کارگاه های عملی تخصصی

کارگاه های تئوری و عملی با رویکرد آموزش کاربردی متدهای جدید فیزیوتراپی و همچنین آموزش کار با دستگاه های نوپای بازار، توسط بهترین اساتید دانشگاهی ایران برگزار میشود.

تاریخچه تاسیس سایت PTedu.ir

سایت PTedu.ir با رویکرد دانش افزایی همکاران فیزیوتراپیست و دانشجویان این رشته در دی ماه سال ۱۳۹۹ به همت دکتر جواد صراف زاده افتتاح گردید.

در اینجا سعی بر این داریم تا در جهت به روز شدن اطلاعات و دانش افزایی دانشجویان و فیزیوتراپیست های گرامی مطالب آموزشی٬ کلاس های آنلاین تخصصی و کارگاه های یک روزه را با رویکرد کاربردی و عملی با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.

معرفی افراد

بنیان گذار

دکتر جواد صراف زاده

صاحب امتیاز و مدیر فنی

مهندس پرهام صراف زاده